Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

ReklamaOpracowanie zbiorowe - Blogowe dbajki

Ocena: 0/5 (głosów: 0)

Twoja ocena:

Opis

Blogowe dbajki

 

OPRACOWANIE ZBIOROWE

 

wydawnictwo: dbajki.pl

 ilość stron: 56

format: 22,5x24 cm

rok wydania: 2011

cena: 45,99

 

W każdym z nas tkwi poeta. Najlepszym tego przykładem jest ta właśnie książeczka, która powstała dzięki konkursie dla blogerów organizowanym przez Onet w partnerstwie z wydawnictwem dbajki.pl.

Książeczka jest fantastyczna y bardzo cieszymy się, że miałyśmy okazję przeczytać tak wiele pięknych opowiadań. Jesteśmy naprawdę mile zaskoczone i chciałybyśmy by takich książek powstało więcej. Bo choć ich autorem nie jest znany twórca, to bajeczki po prostu doskonałe. Czytałyśmy je z ogromną przyjemnością i pewnie nie raz jeszcze do nich wrócimy.

Każda z bajeczek zawartych w książce jest niezwykle barwnie  opisana. Czytając je bez problemu wyobrażamy sobie np. dróżkę jeżyka do szkoły. W końcu:

"Wystarczyło tylko za smukłą brzozą skręcić w lewo, minąć polankę, potem przejść mostek nad strumykiem i już się było przed wielkim starym dębem, w którego wnętrzu dziuplę miała sowa, bo kto inny miałby być nauczycielem, jak nie najmądrzejsze z leśnych zwierzątek.".

Lub miejsce wielkiej przygody małego kubeczka mieszkającego w kuchennej szafie. Wyobraźnie autorów książki jest ogromna, więc z cała pewnością każdy maluch znajdzie w niej coś dla siebie. A do tego wszystkie mają ciekawy i wyraźny morał, który na pewno zrozumie nawet kilkulatek.

Książeczka jest przepięknie wydana. Twarda okładka i wszyte kartki zapewniają, że książeczka przetrwa niemal wszystko. A przepiękna grafika przyciąga zarówno malucha jak i jego rodziców.

Ta książka jest zachwycająca. Z ogromną przyjemnością po nią sięgamy i w naszym domu Blogowe dbajki często czytamy maluchom na dobranoc. Dodatkowym plusem lektury jest dołączona płyta CD, na której znajdziemy te same bajeczki w interpretacji głosowej dziennikarzy: Marty Kuligowskiej i Macieja Orłosia, aktorek: Marii Seweryn i Doroty Deląg oraz piosenkarki Patrycji Markowskiej.

Blogowe dbajki to fantastyczny pomysł i apelujemy do ich wydawcy by powstał kolejny tom. Jeśli następna książka będzie choć w połowie tak piękna jak to wydanie, w co nie wątpimy - sukces gwarantowany!

Serdecznie dziękujemy wydawnictwu DBAJKI.PL za możliwość zrecenzowania tej wspaniałej książeczki :)

Anna Radziach (Ania mama Alicji)

Marta Trzcińska (Marta mama Nikusia)

Więcej na: ksiazeczki-synka-i-coreczki.blogspot.com

Innowacyjna Gospodarka