Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

ReklamaMałgorzata Strzałkowska - Leśne Głupki i Coś

Ocena: 0/5 (głosów: 0)

Twoja ocena:

Opis

Leśne Głupki i Coś

MAŁGORZATA STRZAŁKOWSKA

 

wydawnictwo: Bajka

ilość stron: 48

format: 21x27,5 cm

rok wydania: 2011

cena: 35zł

 

 

Tytuł tej książeczki trochę mnie zdziwił. Dlaczego te sympatyczne stworki zostały nazwane głupkami? Nie wiem :)

 

Jest to zbiór wierszyków i wierszowanych rozmów Leśnych Głupków :)

Widać, ze te małe ludziki lubią sobie porozmawiać, a tematy ich rozmów przeróżne :) O zielonym słońcu, o kwiatkach rosnących latem, o imieninowym prezencie, o prezentach jakie dostały od Mikołaja.... I o wielu, wielu innych rzeczach :)

 

 

Powiem szczerze, że książeczka mimo, że bardzo fajna, może być odrobinę niezrozumiała dla mojego synka. Chociaż z drugiej strony może o to w tym właśnie chodzi i stąd ten tytuł :)

 

Mimo to Nikodem nie raz podczas naszego czytania się uśmiał.

Leśne Głupki zabawne, trochę dziwne, ale za to bardzo sympatyczne :) Ich rozmowy skomplikowane i czasem zwariowane, ale sądzę że właśnie o to w nich chodzi :)

 

Ilustracje natomiast takie zupełnie inne niż zwykle. Fajne kolaże co nam dodatkowo daje ciekawe zajęcie :) Odgadujemy z czego dana część ilustracji się składa :) Listki, kwiatki, owoce, warzywa... Bardzo kolorowo i oryginalnie. Małemu się spodobało :)

 

Także książeczkę poleca,, myślę że warto do niej zaglądnąć. Nie jest to zwyczajne opowiadanie, nie ma też zwyczajnego wyglądu... Jest taka inna i zarazem ciekawa :)

 

Marta Trzcińska (Marta mama Nikusia)

 

Więcej na: ksiazeczki-synka-i-coreczki.blogspot.com

Innowacyjna Gospodarka