Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

ReklamaDom Wczasowy „Maria”

Adres: ul. Dolina Czerwienia 5 Przesieka

Województwo: dolnośląskie

Telefon: 75 762 11 22

E-mail: dwmaria.przesieka@gmail.com

Strona www: www.maria.wkarkonoszach.pl

» Wyznacz trasę dojazdu «

Ocena: 5/5 (głosów: 4)

Twoja ocena:

Opis

Dom Wczasowy „Maria” położony jest w malowniczej przesieckiej Dolinie Czerwienia. Piękne widoki i dzika przyroda sprawiają, że jest to miejsce bardzo urokliwe. Spokojna okolica sprzyja opiece nad dziećmi.

 

 

Ośrodek jest niewielki, posiada 47 miejsc noclegowych i specjalizuje się w organizacji wypoczynku dla dzieci i młodzieży w formie zimowisk, zielonych szkół, kolonii, wycieczek oraz obozów.

 

Zapewniamy domową kuchnię i miłą atmosferę. W budynku mieści się stołówka, świetlica do zajęć sportowych oraz druga świetlica z możliwością organizowania zabaw. Posiadamy bezprzewodowy internet.

Przy budynku jest miejsce parkingowe dla autobusu, boisko do mini piłki nożnej, siatkówki, koszykówki, ogród ze strumyczkiem oraz miejsce na ognisko.

W ciągu 5 minut dochodzi się do przystanku autobusowego oraz sklepu.

 

Udostępniamy programy wycieczek i udzielamy pomocy w ich organizowaniu.

 

W Przesiece i pobliskich miejscowościach jest wiele ciekawych miejsc oraz tras spacerowych np. Wodospad Podgórnej, Kaskady Myi, Waloński Kamień, Chybotek, Dziurawa Skała, Przełęcz Karkonoska, Zamek Chojnik, Zamek w Bolkowie, Karpacz, Szklarska Poręba, itp. Przesieka położona jestblisko granicy z Czechami.   

 

Koszt pobytu dziecka (zielone szkoły, wycieczki):

nocleg z 2 posiłkami45zł

nocleg z 3 posiłkami49zł

 

Opiekunom zorganizowanych grup zapewniamy bezpłatny nocleg i wyżywienie.

 

Więcej informacji uzyskacie Państwo telefonicznie lub na naszych stronach internetowych.

 

Serdecznie zapraszamy!

Lokalizacja

Innowacyjna Gospodarka