Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

ReklamaDaniel Napp - Pan Brumm jedzie pociągiem

Ocena: 0/5 (głosów: 0)

Twoja ocena:

Opis

Pan Brumm jedzie pociągiem

DANIEL NAPP

wydawnictwo: Bona
ilość stron: 24
format: 23x30 cm
rok wydania: 2012
data premiery: 01 luty 2012
cena: 24,90


Już nie mogłyśmy się doczekać, kiedy na rynku pojawi się kolejna część przygód Pana Brumm. Ten niesforny niedźwiadek wraz z przyjaciółmi zawsze musi coś zmalować, choć tak naprawdę jego zachowanie nigdy nie było celowe.

Tym razem Miś marzył o tym, by zostać maszynistą pociągu. Postanowił więc pobawić się w starej opuszczonej i dawno zapomnianej kolejce. Nie przypuszczał jednak, że sprzęt nadal jest sprawny i taka zabawa może nie przynieść niczego dobrego. Kolejka podczas zabawy ruszyła z miejsca. Ale co było dalej musicie przeczytać sami.

Ta historia podobnie jak poprzednia bardzo przypadła do gustu naszym maluchom. Alicja od dawna nie mogoła się doczekać tej książki, więc gdy dostała radości i pisków było wiele. A gdy otworzyła i już na pierwszej stronie zobaczyła ogromny labirynt, po prostu zaniemówiła. Potem długo przeglądała książeczkę i czytałyśmy kilka razy pod rząd. Nikuś również zachwycony Panem Brumm w skupieniu studiował ilustracje w książce i śmiał się, gdy ciuchcia gnała po torach i... podobało mu się zakończenie całej przygody. Śmiał się w głos, gdy zobaczył, co też zmalował tym razem Pan Brumm.

Bo tego misia po prostu nie da się nie lubić. Opowiadania w książce krótkie , ciekawe i bardzo zabawne. Nasze dzieciaczki mogłyby ich słuchać godzinami. A do tego fantastyczne ilustracje rewelacyjnie uzupełniają tekst.

Te książeczki super. W sam raz dla naszych maluchów i z niecierpliwością będziemy czekać na kolejną część przygód Pana Brumm i jego przyjaciół.

Za możliwość zrecenzowania tej książki serdecznie dziękujemy wydawnictwu BONA :)


Anna Radziach (Ania mama Alicji)
Marta Trzcińska (Marta mama Nikusia)
 

Więcej na: ksiazeczki-synka-i-coreczki.blogspot.com

Innowacyjna Gospodarka