Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

ReklamaPoranki filmowe z Ośrodkiem Kultury w Luboniu

Adres: ul. Jana III Sobieskiego 97 Luboń

Województwo: wielkopolskie

Telefon: 61-8-130-072

Strona www: www.oklubon.pl

» Wyznacz trasę dojazdu «

Ocena: 0/5 (głosów: 0)

Twoja ocena:

Opis

Ośrodek Kultury w Luboniu zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym oraz szkolnym na Filmowe Poranki. Oferta skierowana jest głównie do dzieci uczęszczających do przedszkoli, a także uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. W wybranym terminie, w godzinach przedpołudniowych, dla zgłoszonej wcześniej grupy wyświetlona zostanie bajka lub film w specjalnie przygotowanej, zaciemnionej sali projekcyjnej. Dzięki temu uczniowie poczują się jak w prawdziwym kinie. Sami zgłaszający również mogą zaproponować tytuł filmu. Mogą to być zarówno adaptacje szkolnych lektur, jak i ulubione bajki dzieci, a także filmy edukacyjne, przyrodnicze, przygodowe czy familijne.
Oferta skierowana jest również do zorganizowanych grup dorosłych.

Więcej na stronie: www.oklubon.pl

Lokalizacja

Galeria

Innowacyjna Gospodarka