Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

ReklamaBasen Kąpielowy

Adres: ul. Powstańców 1 Głubczyce

Województwo: opolskie

Telefon: 77 485 29 93

» Wyznacz trasę dojazdu «

Ocena: 1/5 (głosów: 1)

Twoja ocena:

Opis

Miejski basen kąpielowy wybudowany został w latach 1978-1989 w miejscu istniejącego wcześniej i wyburzonego basenu z roku ok. 1936. W skład kąpieliska wchodzi 5 basenów kąpielowych: sportowy (olimpijski) - głęboki o wymiarach 50m x 25m (głębokość 2m), średni - 69m x 24m (głębokość 0,6m - 1,7m), dwa płytkie (69m x 12m (głębokość 0,4m - 1m) oraz brodzik o wymiarach 54m x 14m (głębokość 40cm). Łączna powierzchnia wody wynosi 6000 m2 a jej objętość 7130 m2.
 
 
Na terenie basenu znajdują się także natryski z zimną wodą przy basenie oraz z ciepłą wodą w budynku, przebieralnie, toalety, umywalki z ciepłą wodą, plaże trawiaste o łącznej powierzchni ok. 60 arów, boisko do siatkówki, plac zabaw dla dzieci przy brodziku, zjeżdżalnia, fontanna, parking dla samochodów, stojak na rowery, obiekty handlowe oraz bufet. Istnieje możliwość pozostawienia bezpłatnie cennych przedmiotów w depozycie kasjera biletowego).
 
Źródło informacji: silesiatourism.com

Lokalizacja

Innowacyjna Gospodarka