Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

ReklamaFreedom School

Adres: ul. Warszawska 28 Gniezno

Województwo: wielkopolskie

Telefon: 61 426 39 43

E-mail: gniezno@freedomschool.pl

Strona www: freedomschool.pl

» Wyznacz trasę dojazdu «

Ocena: 5/5 (głosów: 4)

Twoja ocena:

Opis

 

Szkoła Języków Obcych „Freedom School” to uznana marka która w Gnieźnie działa od 2007 roku. To szkoła , która ma bogatą ofertę nauczania języków. Uczy wieloma metodami w zależności od oczekiwań ucznia.

Jesteśmy ośrodkiem egzaminacyjnym ETS ®(Educational Testing Service), największej organizacji testującej na świecie, lidera w tworzeniu obiektywnych i rzetelnych certyfikatów językowych i narzędzi wspomagających naukę języków obcych.

Pracujemy na metodach tworzonych w oparciu o wieloletnie doswiadczenie w nauczaniu języków obcych. Do naszych partnerów należy również DEEP (wydawnictwo dostarczające podręczniki wyłącznie dla szkół językowych oraz platformę e-learningową).

Wprowadzamy wiele nowoczesnych rozwiązań, np. jako pierwsza szkoła w Gnieźnie posiadaliśmy platformęe-learningową, dzięki której nasz słuchacz ma w domu za pośrednictwem internetu nieograniczony dostęp do ćwiczeń i pracy na multimedialnym materiale lekcyjnym. To tak naprawdę prywatna interaktywna tablica multimedialna dla każdego. Bardzo nowoczesna i atrakcyjna forma nauki.

Nasza oferta skierowana jest już dla dzieci od 3 roku życia. Od dawna wiadomo, że najlepiej uczyć się języków jak najwcześniej. Polisensoryczna metoda Direct Kids, którą pracujemy umożliwia naukę języka przez zmysły. Dzieci na zajęciach uczą nowych słówek i wyrażeń i dobrze się przy tym bawiąc. Nad prawidłowością zajęć czuwa metodyk , który jest pedagogiem praktykiem i który posiada licencję PTD na pracę z dziećmi metodą Dobrego Startu.

Wszyscy nasi lektorzy biorą udział w licznych kursach doskonalących oraz warsztatach metodycznych oraz posiadają akredytację Freedom School do pracy w naszych placówkach.

 

Zajęcia dla młodzieży i dorosłych prowadzimy rewolucyjną metodą łączącą wszystko to co najlepsze w nauce języka obcego, sprawdzonego i uznanego przez naszych klientów Kids English oraz Direct Method.

 

Prowadzimy również gabinet logopedyczny, oraz trening pamięci i szybkiego czytania.

 

Uczymy również metodą tradycyjną , przygotowujemy do matury, certyfikatów międzynarodowych, uczymy dzieci, młodzież i dorosłych.

 

Przez cały rok prowadzimy zapisy na wszystkie rodzaje kursów.

 

Dogodna lokalizacja pozwala na łatwe dotarcie do nas: ul. Warszawska 28 Gniezno, tel.: 61 426 39 43, www: freedomschool.pl

 

Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty.

Lokalizacja

Galeria

Innowacyjna Gospodarka