Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

ReklamaPark Św. Mikołaja w Krainie Bajek

Adres: ul. Parkowa 7 Zator

Województwo: małopolskie

Telefon: 667 979 220

E-mail: info@dinozatorland.pl

Strona www: zatorland.pl

» Wyznacz trasę dojazdu «

Ocena: 0/5 (głosów: 0)

Twoja ocena:

Opis

W sezonie zimowym otwierany jest Park Św. Mikołaja w Krainie Bajek. Ta magiczna kraina, którą oświetla 3 mln światełek, może poszczycić się drzewem migoczącym ponad 110 tys. lampek. Każdy gość ma możliwość osobistego spotkania i rozmowy ze Świętym Mikołajem!!

W parku znajduje się także Interaktywne Show 3D, gdzie na przeżycie niesamowitej przygody zaprasza wirtualny skrzatSylwestrzak.


LODOWISKO CAŁOROCZNE
Syntetyczna tafla o powierzchni 200 metrów kwadratowych mieści  jednorazowo około 30 osób. Specjalna nawierzchnia z której wykonane jest lodowisko nie wiele różni się od zwykłej ślizgawki i umożliwia korzystanie z niej o każdej porze rokuObok lodowiska udostępniona zostanie także wypożyczalnia, zaopatrzona w 110 par łyżew we wszystkich rozmiarach.
UWAGA!!!! Wypożyczalnia będzie bezpłatna!!!

Nowość Sezonu 2013/2014 - DOM DO GÓRY NOGAMI
Dom posadowiony na dachu, w którym poruszamy się chodząc po suficie, a nad naszymi glowami unoszą się meble. W naszym domu, poza częścią mieszkalną, będziemy mogli odwiedzić również garaż, a w nim samochódtakże odwrócony!

Lokalizacja

Galeria

Innowacyjna Gospodarka