Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

ReklamaPark Linowy Trollandia - Wrocław

Adres: ul. Braci Gierymskich - Wyspa Opatowicka Wrocław

Województwo: dolnośląskie

Telefon: 781 700 087

E-mail: biuro@trollandia.pl

Strona www: www.parkilinowe.pl

Ocena: 5/5 (głosów: 3)

Twoja ocena:

Opis

Parki linowe to wspaniała forma spędzania wolnego czasu dla dzieci, młodzieży jak również dorosłych. Przede wszystkim AKTYWNIE i na ŚWIEŻYM POWIETRZU. Park czynny od maja do października, codziennie od godz. 10.00.

DLA NAJMŁODSZYCH:
Trasa Małpka – przeznaczona dla dzieci już od 5 roku życia. Platformy zamieszczone są na wysokości od 2 do 3 m nad ziemią. Uczestnicy mają do pokonania 21 przeszkód. Całkowita długość trasy wynosi ok. 175 metrów.

DLA STARSZYCH:
Trasa Świstak – do pokonania 13 atrakcji, które zawieszone są na wysokości od 3 do 6 metrów nad ziemią. Długość trasy to 170 metrów.
Trasa Dzięcioł - składa się z 10 przeszkód umieszczonych na wysokości od 3 do 9 metrów nad ziemią. Tutaj do pokonania mamy 135 metrów.
Trasa Goryl – 15 przeszkód o zwiększonej trudności zawieszonych na wysokości 8 – 10 metrów.
Trasa Świstak - najtrudniejsza trasa, do pokonania 16 przeszkód o łącznej długości 250 metrów.

Innowacyjna Gospodarka