Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

ReklamaSala Zabaw "Jaś"

Adres: ul. Łużycka 13 (budynek Cechu, II piętro) Kłodzko

Województwo: dolnośląskie

Telefon: 693 419 603

E-mail: kontakt@salazabawjas.pl

Strona www: www.salazabawjas.pl

Ocena: 5/5 (głosów: 1)

Twoja ocena:

Opis

Zapraszamy do nowo otwartej sali zabaw "JAŚ" w Kłodzku. Oferujemy rodzicom wraz z dziećmi w wieku od 1 - 12 roku życia bezpieczną i pełną atrakcji zabawę. Dla dzieci przygotowaliśmy: suchy basen z piłeczkami, zjeżdżalnie, tor przeszkód itp. Rodzice oprócz zabawy z dzieckiem mogą skorzystać z dobrze zaopatrzonego bufetu, w którym oferujemy: kawę, herbatę, napoje i słodycze.

NOWOŚĆ !!!!!!!!!!!!
Organizujemy wspaniałe przyjęcia urodzinowe i okolicznościowe.


Nasza oferta
Specjalnie dla naszych małych pociech przygotowaliśmy dwu poziomową konstrkcję do zabawy, w której w skład wchodzi między innymi:
* suchy basen z piłeczkami
* dwie zjeżdżalnie tubowe (w tym jedna do basenu z piłeczkami)
* tor przeszkód

Zapraszamy dzieci indywidualnie do wspólnej zabawy z rówieśnikami. Rodzice mogą uczestniczyć w zabawie albo odpocząć przy kawie lub herbacie obserwując swoje harcujące pociechy. Oferujemy także opiekę nad dziećmi. W czasie, gdy dzieci będą się bawiły pod troskliwą opieką, Państwo będą mogli zrobić zakupy lub załatwić pilne sprawy na mieście.

Polecamy zniżkowe karnety:
5 godzin zabawy + 1 gratis- tylko 35 zł.
3 godziny zabawy + 1 gratis tylko 25 zł

Innowacyjna Gospodarka